CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Nowego Sącza i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 15:38 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy wytrawne usługi rolnicze czy też dysponujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszelkie czynione roboty tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Termin realizacji determinujemy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie wsparte na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów jak i wysokojakościowy sprzęt. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to fabrykowanie usług w granicach przewozu osób albo rzeczy pojazdami, które są utrwalone na terenie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to poruszanie ludzi bądź rzeczy na pole innego kraju ewentualnie importowanie spoza granicy do Lokalny.
76146
Ogłoszeń
102
Miast
3192
Użytkowników
739
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.