KIJÓW I CZARNOBYL OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 4, 2022 15:47 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - NOWY SACZ
780.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
1 DZIEŃ Spotkanie na lotnisku Kraków Balice. Odprawa, wylot do Kijowa. Przylot do portu lotniczego Kijów Boryspol. Przejazd do hotelu. Złożenie bagaży, przerwa na śniadanie we własnym zakresie. Po śniadaniu rozpoczęcie zwiedzania. Po Kijowie będziemy poruszać się metrem na żetony z najgłębszą stacją w Europie. Złota Brama, Sobór Mądrości Bożej, Monaster św. Michała Archanioła, Ściana Pamięci Poległym za Ukrainę, Majdan Niepodległości, Chreszczatyk – główna ulica miasta, Hala Besarabska. Wieczór integracyjny z kolacją ukraińską. Powrót do hotelu na nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie, czas wolny w Kijowie. Dla zainteresowanych wyjazd na całodzienną wycieczkę do strefy czarnobylskiej. Zwiedzanie miasta Prypeć ewakuowanego po wybuchu reaktora nr 4 w 1986 roku. Przejazd na teren elektrowni, obiad w stołówce pracowniczej. W trakcie wycieczki zobaczymy również ogromny radar „Oko Moskwy”. Teren strefy jest bezpieczny dla ludzi. Dawka promieniowania nabywana podczas wizyty w strefie jest porównywalna do godzinnego lotu samolotem. Powrót do Kijowa w godzinach wieczornych, czas do własnej dyspozycji. Nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, złożenie bagaży. Kontynuacja zwiedzania Kijowa. Odwiedzimy Muzeum Historii Ukrainy w II Wojnie Światowej oraz zobaczymy pomnik Matki Ojczyzny. Następnie przejdziemy do wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO Ławry Peczerskiej. Zwiedzanie zakończymy rejsem po Dnieprze. Powrót do hotelu, przejazd na lotnisko. Lot powrotny do Krakowa o godzinie 20:45.

Cena: 780 zł

TERMIN: 26.09 - 28.09.2020, 3 dni

CENA ZAWIERA: 2 noclegi, 2 śniadania, 1 kolację integracyjną, opiekę pilota oraz usługę przewodnika lokalnego, transfery lotniskowe w Ukrainie, komunikację miejską, bilet wstępu do Muzeum Historii Ukrainy w II W.Ś., Ławry Peczerskiej, rejs statkiem po Dnieprze, opłaty lokalne, ubezpieczenie KL i NNW.

CENA NIE ZAWIERA: bilet lotniczy Kraków – Kijów – Kraków, nieobowiązkowy wyjazd do strefy czarnobylskiej – ok. 350 zł (cena zależna od ilości chętnych osób, wjazd dla osób powyżej 18 roku życia).

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,kijow-i-czarnobyl,334,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,564,2019-10-10

!!! Paszport ważny co najmniej 3 miesiące od daty wyjazdu z Ukrainy !!!Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.