CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Nowego Sącza i okolicy

Ciepłe czapki zimowe znajdziesz w supersklep.pl

October 10, 2018 09:40 - Moda i uroda - Kraków

50.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Supersklep to sklep internetowy oferujący tylko obuwie i ubrania najlepszych marek m. in. Etnies, New Balance, Supra, Element, Quiksilver, Reebok, Nike i wielu innych. Dostępne w niej produkty charakteryzują się najwyższą możliwą jakością, przez co dosłownie zachwycą też tych o bardzo wyrafinowanym guście. Sama dostępność produktów jest tak szeroka, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
E-commerence rozdziela się na 5 głównych sekcji wyrażających 5 odrębnych styli. SNEAKERS SHOP to sekcja fanów butów sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest segmentem z historią- to jeden z pierwszych sklepów online utożsamianych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najwyższej jakości ekwipunek i ubranie snowboardowe. Szeroki asortyment HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej rygorystycznych interesantów. Każda z sekcji kusi rozbudowaną ofertą akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich wyrobów idzie tutaj również w parze z niskimi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem chociaż trochę zainteresowany kulturą miejską albo sportami ekstremalnymi to koniecznie musi zainteresować się asortymentem sklepu nieco bliżej!

*cena w ogłoszeniu jest ceną orientacyjną.
95065
Ogłoszeń
102
Miast
4128
Użytkowników
946
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.