Kwestionariusz osobowości - PERSO.IN

August 17, 2022 04:28 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
PERSO.IN® to narzędzie opisujące różnice osobowościowe między ludźmi. Podstawą testu PERSO.IN jest model Wielkiej Piątki. Wiarygodność tego kwestionariusza powoduje, że jego popularność jest stale rośnie. Ludzie chętnie sięgają do tego narzędzia, aby poznać siebie i swoje możliwości, bo dobry test osobowości ma ogromne znaczenie.

Jest to rzetelny instrument naukowy, w pełni wiarygodny, z polskimi normami. Ten niepowtarzalny test osobowości to dzieło polskich naukowców. Wysoka jakość tego kwestionariusza doceniona została również przez wielu rodaków, którzy sięgają po narzędzie bardzo często.

Polecamy wszystkich specjalistów pracujących z ludźmi na nasze szkolenia. Są one nie tylko podróżą w głąb siebie, ale pozwalają zdobyć uprawnienia do posługiwania się profesjonalnego testu psychometrycznego. Narzędzie można wykorzystać do badania osobowości ludzi w życiu prywatnym i zawodowym. Czas poświęcony na szkolenie z nami to gwarancja dobrej inwestycji.

Nasz test cieszy się uznaniem zarówno w świecie biznesu, jak i wśród klientów indywidualnych. Na pewno warto sięgać po możliwość określenia własnych cech oraz predyspozycji.

PERSO.IN to rzetelna firma, działająca na polskim rynku od niedawna. Przekonujemy do kontaktu z nami. Jeśli masz zamiar poznać osobowość innych ludzi to PERSO.IN będzie w tym pomocne. Nie odkładaj niczego na później. Skontaktuj się z nami. PERSO.IN to solidny partner biznesowy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.