GRECJA I MACEDONIA OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 20, 2019 10:15 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - NOWY SACZ
1290.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 04:00 (z Brzeska o 03:00, z Krynicy Zdrój o 03:30). Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry do Serbii.Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd przez Macedonię – po drodze zwiedzanie Skopie – stolica Macedonii - Plac Makedonija, Kamienny Most, twierdza Kale, cerkiew św. Spasa, meczet Mustafy Paszy, Stara Carsija. Przejazd do Grecji na obiadokolacje i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Salonik, miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie miasta Biała Wieża, Łuk Triumfalny, Rotunda, Bazylika Św. Dymitriusza, stare mury górnego miasta. Przyjazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd na zwiedzanie wiszących klasztorów Prawosławnych w Meteora to jedna z najpiękniejszych atrakcji turystycznych na świecie. Wizyta w pracowni pisania ikon bizantyjskich. Obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ Śniadanie, wycieczka wokół Olimpu. Zwiedzanie starożytnego Dionu, położonego u stóp Olimpu i poświęconego Zeusowi Olimpijskiemu. Wyjazd w drogę powrotną.

6 DZIEŃ Powrót w godzinach popołudniowych.

Cena: 1 290 zł

TERMIN: 10.11 - 15.11.2020, 6 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, opiekę przedstawiciela biura, ubezpieczenie NNW i KL, 4 noclegi – hotel **, 4 śniadania i 4 obiadokolacje.

CENA NIE ZAWIERA: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os., bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalni przewodnicy, podatek turystyczny oraz opłaty lokalne ok. 40 Euro/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowościBiuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.