WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 4, 2022 17:17 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - NOWY SACZ
370.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl

1 DZIEŃWyjazd z Nowego Sącza o godz. 02:00 (z Brzeska o 03:00, z Krynicy Zdrój o 01:15). Przejazd do Warszawy.Spotkanie z przewodnikiem miejscowym i zwiedzanie miasta: Stare Miasto: m.in. Zamek Królewski, ul. Świętojańska, Archikatedra Św. Jana, Kanonie, Rynek Starego Miasta, mury miejskie, najwęższa kamienica w Warszawie, najkrótsza ulica w Warszawie, Gnojna Góra, pomniki: Małego Powstańca i Szewca - Jana Kilińskiego, Krakowskie Przedmieście: min. pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Prezydencki, hotel Bristol, Grób Nieznanego Żołnierza - zmiana warty, ogród Saski. Przejazd Traktem Królewskim: m.in. Aleje Ujazdowskie, Nowy Świat, ambasady, Sejm i Senat, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, ministerstwa i urzędy państwowe. Łazienki Królewskie: min. Pałac na Wyspie, Pałac Myśliwiecki, Amfiteatr, Stara Pomarańczarnia, Pomniki: Fryderyka Chopina, Józefa Piłsudskiego, Henryka Sienkiewicza, Belweder. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum - zwiedzanie Zamku Królewskiego: wystawa "Zniszczenie i odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie", sale Parteru (Galeria Lanckorońskich – Obrazy Rembrandta. Galeria Malarstwa, Rzeźby i Sztuki Zdobniczej, Biblioteka Królewska), sale na I piętrze (Apartament Wielki i Królewski), Sale Sejmowe, Pokoje Królewiczowskie – z obrazami Jana Matejki. Podczas wycieczki uczestnicy poznają nie tylko historię miasta, ale również historię Polski. Kolejnym punktem programu będzie wyjazd na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki. Na zakończenie przejazd do Wilanowa – spacer po ogrodach kompleksu pałacowo-parkowego. Wyjazd ze stolicy. Powrót w godzinach nocnych.

Cena: 370 zł

TERMIN: 07.11 - 08.11.2020, 2 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, nocleg z obiadokolacją i śniadaniem.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnika, system Tour Guide – obligatoryjnie 65 zł/os. Dorosła, 50 zł/dziecko do 16 r.ż., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,warszawa-da-sie-lubic,301,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,456,2019-10-10Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.