PRAGA I WIEDEŃ OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 23, 2022 08:34 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - NOWY SACZ
575.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 22:30 (z Brzeska o 23:30, z Krynicy Zdrój o 22:00) . Nocny przejazd przez Polskę i Czechy.

2 DZIEŃ Przyjazd do Pragi. Spacer po 4 dzielnicach miasta: Hradczany – Zamek Królewski, Katedra św. Wita, Mała Strana – kościół św. Mikołaja, ściana Johna Lennona, przejście Mostem Karola na drugą stronę Wełtawy, Stare Miasto – Rynek, Ratusz Staromiejski z zegarem Orloj, Nowe Miasto – Plac Wacława, czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu w Czechach. Obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Dojazd do Wiednia. Przejazd autokarem wiedeńskim Ringiem – ulicą okalającą historyczne centrum Wiednia. Podczas spaceru po Wiedniu zobaczymy m.in. Plac Marii Teresy, Hofburg, ulicę Graben, Katedrę św. Szczepana oraz wiedeńską Operę. Odwiedzimy również Dom Hundertwassera. Przejazd do Schönbrunn – letniej rezydencji Habsburgów – spacer po ogrodach. W trakcie zwiedzania obiad w restauracji. Wyjazd z Wiednia w godzinach popołudniowo-wieczornych.

4 DZIEŃ Powrót w godzinach nocnych.

Cena: 575 zł

TERMIN: 02.10 - 05.10.2020, 4 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, 1 nocleg w hotelu w Czechach, 1 śniadanie, 1 obiadokolację, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW.

CENA NIE ZAWIERA: koszty programowe: obiad w Wiedniu, usługę przewodnika lokalnego w Pradze i Wiedniu, opłaty drogowe i parkingowe – 25 Euro/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.