GRUZJA SAMOLOTEM OGŁOSZENIE FIRMOWE

January 23, 2022 09:19 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - NOWY SACZ
1490.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
1 DZIEŃ Spotkanie z opiekunem grupy na lotnisku. Odprawa bagażowa. Przylot na lotnisko w Kutaisi. Spotkanie z przewodnikiem lokalnym. Zwiedzanie rozpoczniemy od Zespołu Klasztornego Gelati z trzema cerkwiami i budynkiem Akademii Nauk, gdzie studiowali wybitni myśliciele gruzińscy i greccy. Transfer do Tbilisi. Kolacja w restauracji. Nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Zwiedzanie Tbilisi zaczniemy od starej części miasta - Metekhiz XIII w. Przejazd koleją linową do twierdzy Narikala, - niezapomniana Panorama na całe miasto oraz na ogród Botaniczny. Kolejno Abanotubani (znane łaźnie siarkowe). Zwiedzimy cerkiew Sioni, spacer do Bazyliki Anczyschati, najstarszej cerkwi miasta. Kolacja w restauracji z show programem - tańcami narodowymi. Program od 20:00. Nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie. Wyjazd do Mccheta - pierwsza stolica oraz centrum religijne Gruzji. Odwiedzimy Monastyr Dżwari i Katedrę Sweticchoweli, gdzie wg legend pochowana jest Szata Chrystusa. Następnie niesamowita Gruzińska Droga Wojenna, wśród gór Wielkiego Kaukazu, następnie miasteczko Kazbegi - główne miasto w regionie Khewi. Kontynuujemy drogę do Cerkwi Gergeti 4x4 autami. Kazbeg (5047 m) III w Gruzji szczyt ze względu na wysokość. Kolacja i nocleg w Kazbegi.

4 DZIEŃ Śniadanie. W tym dniu zwiedzimy twierdzę Ananuri z przepięknym widokiem na sztuczne jezioro Żinwali. Przejazd do Upliscyche, po drodze przystanek w Gori, przy muzeum J. Stalina. Zwiedzanie Uplistsikhe - najstarsze skalne miasto na terenie Gruzji i jeden z najważniejszych handlowych punktów na Jedwabnym Szlaku. Kolacja i nocleg w Kutaisi.

5 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko, pożegnanie z lokalnym przewodnikiem. Odprawa bagażowa, przelot do Polski. Pożegnanie z grupą.

Cena: 1 490 zł

TERMIN: 15.09 - 19.09.2020, 5 dni

CENA ZAWIERA: opiekę polskiego pilota, transport i transfery na terenie Gruzji, polskojęzycznego przewodnika, 4 noclegi, 4 śniadania, 4 kolacje, bilety wstępu do Upliscyche, 4x4 Przejazd w Kazbegi, 1 butelka wody mineralnej codziennie dla każdej osoby, ubezpieczenie NNW i KL.

CENA NIE ZAWIERA: biletów lotniczych i bagaży na trasie Kraków – Kutaisi – Kraków, transportu na i z lotniska w Polsce, napoi alkoholowych podczas posiłków.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,gruzja-samolotem,331,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,537,2019-10-10Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.