WŁOCHY WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 8, 2021 11:13 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - NOWY SACZ
1460.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Rimini - Asyż - Tivoli - Rzym - Watykan

1/2 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 17:00 (z Brzeska o 16:00, z Krynicy Zdrój o 16:40). Przejazd nocny w kierunku Włoch. Przyjazd do hotelu w Rimini, zakwaterowanie, czas wolny na plażowanie i wypoczynek po podróży. Nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wizyta w Asyżu - mieście św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki S. Maria Degli Angeli z Kaplicą Porcjunkuli – miejsca będącego kolebką zakonu franciszkańskiego, a także miejsca śmierci świętego. Wizyta w Bazylice św. Franciszka, gdzie nawiedzimy grób Świętego oraz będziemy podziwiać m. in. cykl 28 fresków mistrza Giotto. Kolejno spacer przez centrum miasta, na koniec którego zwiedzimy Kościół św. Klary. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie i posiłek. Następnie przejazd w okolice Rzymu na nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Tivoli. Spacer po miasteczku połączony z czasem wolnym . Powrót do hotelu. Wieczorek włoski. Nocleg.

5 DZIEŃ Śniadanie, przejazd do Watykanu. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra z grobem Św. Jana Pawła II. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie miasta: Bazylika Św. Jana na Lateranie, Kolosseum, Forum Romanum, Kapitol. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie. Przejazd do hotelu, nocleg.

6 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Rzymu. Spacer po najpiękniejszych placach Wiecznego Miasta. Zobaczymy: barokowy Piazza Navona z fontanną Quattro Fiume, Piazza Rotonda z Panteonem - antyczną świątynię wszystkich bogów, mieszczącą grób Rafaela. Przejście na Piazza di Trevi - małego placu z monumentalną fontanną di Trevi. Spacer kończy się przy słynnych Schodach Hiszpańskich. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.

7 DZIEŃ Powrót w późnych godzinach popołudniowych.

Cena: 1 460 zł

TERMIN: 02.08 - 08.08.2020, 7 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL,opiekę pilota - przewodnika, 4 noclegi, 4 śniadania.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, komunikacji miejskiej oraz lokalnych przewodników, system Tour Guide ok. 60 Euro/os. dorosła, 50 Euro/dziecko z ważną legitymacją szkolną, TFG – 10 zł/os., wieczorek włoski ok. 30 Euro/os., 4 obiadokolacje 50 Euro/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,wlochy-wypoczynek---zwiedzanie,277,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,488,2019-11-19

Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.