KOLONIA 6-18 lat WŁOCHY OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 17, 2022 03:43 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - NOWY SACZ
1950.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 16:00 (z Brzeska o 15:00, z Krynicy Zdrój o 16:40) Przejazd do Włoch.

2 DZIEŃ Przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, zapoznanie się z bazą noclegową, ustalanie regulaminu, wypoczynek, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, zwiedzanie Rimini, zobaczymy m.in. Most Tyberiusza, Łuk Augusta, Świątynia Malatesty, spacer po starówce, Piazza Tre Martini i Piazza Cavour, czas wolny. Wizyta w największej galerii handlowej w okolicy Rimini. Przejazd do hotelu, obiadokolacja. Karaoke. Nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie, wypoczynek nad morzem - plażowanie, turniej w piłkę siatkową z nagrodami. W godzinach popołudniowych rejs statkiem po Adriatyku. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ Śniadanie, wycieczka do Mirabilandii - największy park rozrywki Riwiery Adriatyckiej (wstęp płatny indywidualnie). Tonąca w zieleni powierzchnia parku podzielona jest na 7 obszarów tematycznych: Bimboboli - atrakcje dla dzieci, Adventureland - atrakcje przygodowe, La citta di Sian Ka'an - atrakcje w Krainie Majów, La vecchia Europa -tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek, Motorworld - wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe, Mirabilandia Beach - plaża, DolcevitaStudios - miasteczko filmowe, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ Śniadanie, całodniowa wycieczka do San Marino uważanego za najstarszą republikę świata i będącego jedynym włoskim miastem-państwem, które ostało się do dziś. Spacer na Górę Monte Titano, zwiedzanie starego miasta, Bazylika św. Marino, przełęcz Czarownic, fortyfikacje i średniowieczne zamki San Marino, Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ Śniadanie, plażowanie. Konkurs wiedzy podsumowujący wyjazd, pożegnanie z okolicą, przejazd w stronę Polski.

8 DZIEŃ Powrót do Polski około godz. 13 00.

CENA ZAWIERA: transport autokarem, opłaty drogowe, parkingi, 7 noclegów, program sportowo-rekreacyjny, wyżywienie FB + suchy prowiant na drogę powrotną; (śniadanie, obiad, kolacja), wycieczka do Rimini oraz San Marino, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ubezpieczenie NNW i KL, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena: 1 950 zł

TERMIN: 09.07 - 18.07.2020, 10 dni

CENA NIE ZAWIERA: obligatoryjnie: kaucja zwrotna w wysokości 20 Euro/os. na wypadek ewentualnych zniszczeń, podatek turystyczny 16 Euro/os./pobyt. Dla chętnych: bilet wstępu do Mirabilandii ok. 25 Euro/os., rejs statkiem po Adriatyku ok. 25 Euro/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

„RODZEŃSTWO” - 2 os. – 50 zł/os. zniżki, - 3 os. – 75 zł/os. zniżki, - 4 os. i więcej -100 zł/os. zniżki.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,kolonia-6-18-lat-wlochy,339,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,543,2019-10-10Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.