HOLANDIA KRAJ WIATRAKÓW OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 24, 2021 16:20 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - Nowy Sącz
1265.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 04:00 (z Brzeska o 05:00, z Krynicy Zdrój o 03:15). Przejazd przez Polskę do Niemiec – Magdeburga. Ok. Godz. 17:00 przyjazd. Spacer po mieście z przewodnikiem: Rynek miasta, Katedrę, Dom Hundertwasser Haus. Czas wolny na obiadokolację. Przejazd na nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie. Przejazd do Hagi, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta, w którym znajduje się siedziba holenderskiego parlamentu, rządu i Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Spacer po Starym Mieście: Pałac Pokoju, Pałac Królewski, Binnenhof - budynki Parlamentu, kościół św. Jakuba, Madurodam - muzeum będące największym na świecie zbiorem miniaturowych budowli. Pobyt nad Morzem Północnym w Scheveningen, spacer nadmorską promenadą. Przejazd do na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, przejazd do skansenu Zaanse Schans ulokowanego na obrzeżach Amsterdamu, nad rzeką Zaan. Zobaczymy tu wiatraki przeniesione z całej Holandii, domy, warsztaty, a nawet sklepy, w których ciągle tętni życie. Można tu kupić wszelkiego rodzaju holenderskie pamiątki, przysmaki oraz zjeść w jednej z kilku restauracji. Następnie przejazd do Amsterdamu i wizyta w szlifierni diamentów, rejs po kanałach Amsterdamu. Spacer po mieście: targ kwiatowy, wieża mennicy, plac Dam z Pałacem Królewskim, kościołem Nowym i pomnikiem narodowym. Obiad w chińskiej restauracji (płatny dodatkowo ok. 20 EUR), następnie czas wolny. Przejazd do hotelu na nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Rotterdamu - spacer po mieście, podczas którego zobaczymy m.in. zabytkowy ratusz, kościół św. Wawrzyńca, nową halę targową, wjazd na wieżę Euromast - wieża przypominająca maszt statku o wysokości 185 m. Na jego szczycie znajduje się taras widokowy oraz restauracje. Czas wolny na spacer, kawę, zakup pamiątek. Następnie przejazd do Kinderdijk – miasteczka w którym znajduje się największy kompleks zabytkowych wiatraków. Wyjazd z Holandii ok. godz. 13:00. Przejazd przez Niemcy do Polski. Powrót w godzinach nocnych.

Cena: 1 265 zł

TERMIN: 31.05 - 03.06.2020, 4 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, 3 noclegi, 3 śniadania, 1 obiadokolacja, opieka pilota i przewodnika, ubezpieczenie KL i NNW.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu ok. 35 Euro/os., kolacji w Magdeburgu ok. 15 Euro/os., obiad w Amsterdamie ok. 20 Euro/os., Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,holandia-kraj-wiatrakow,219,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,377,2019-10-10Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.