SERBIA OKO BAŁKANÓW - WEEKEND MAJOWY OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 9, 2021 03:18 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - Nowy Sącz
950.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 21:00 . Przejazd nocny do Belgradu.2 DZIEŃ Zwiedzanie stolicy Serbii : spacer po parku utworzonym na terenie twierdzy Kalemegdan oraz czas wolny na deptaku, reprezentacyjnej ulicy Kneza Mihajla. Przejazd do Smedereva i zwiedzanie największej twierdzy średniowiecznej na Bałkanach. Przejazd nad Srebne Jezioro i na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ Po śniadaniu udamy się do średniowiecznej twierdzy Golubac, która znajduje się przy wejściu do Parku Narodowego Djerdap. Miejsce to jest szczególnie ważne dla Polaków, gdyż właśnie tutaj zginął nasz najsłynniejszy rycerz - Zawisza Czarny. Rejs statkiem po Dunaju w Żelaznych Wrotach. Zobaczymy największą skalną rzeźbę w Europie - legendarnego wodza Daków, Decebala oraz Tablicę Trajana, upamiętniającą budowę drogi w przełomie Dunaju w II w n.e. Przejazd na degustację serbskich przysmaków w eko-wiosce Kapetan Miśin Breg z panoramą na wody Dunaju. Przejazd na nocleg i obiadokolację.

4 DZIEŃ śniadanie po którym udamy się w drogę powrotną – w drodze powrotnej zatrzymamy się w Nowym Sadzie - stolicy autonomicznego okręgu Wojwodina. Przejazd do Karłowic (Sremski Karlovci), spacer po barokowym centrum miasta - Pałac Patriarchy, cerkiew św. Mikołaja, najstarsze gimnazjum serbskie, fontanna "Cztery Lwy" oraz Kościół Pokoju - miejsce podpisania Pokoju Karłowickiego, który zmienił mapę tej części Europy. Powrót do Nowego Sącza w późnych godzinach nocnych.

Cena: 950 zł

TERMIN: 29.04 - 03.05.2020, 5 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, opiekę pilota – przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje.

CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne, systemu Tour Guide-obligatoryjnie - około 40 Euro/os., Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/os. oraz innych wydatków osobistych, dodatkowo płatna opłata klimatyczna ok. 1 Euro/dzień/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,serbia-oko-balkanow---weekend-majowy,203,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,426,2019-10-10Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.