MAGICZNE JARMARKI ADWENTOWE W PRADZE OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 8, 2021 10:53 - Usługi rekreacyjne i turystyczne - NOWY SACZ
450.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza w godz. porannych, przyjazd do Pragi, spacer z przewodnikiem po mieście, podczas którego zobaczymy z zewnątrz: Klasztor na Strahovie, panorama Pragi, dalej Hradczany z największym na świecie zamkiem, Mala Strana, urokliwa dzielnica barokowa, Sanktuarium Dzieciątka Jezus ( Praskie Jezulatko), Wyspa Kampa. Następnie spacerem przejdziemy przez Most Karola i udamy się na Rynek Staromiejski, by uczestniczyć w adwentowych jarmarkach, gdzie spróbować można aromatycznych ciast, grzanego wina, posłuchać kolęd i zajrzeć na stragany z ludowym rękodziełem i świątecznymi ozdobami. Wieczorem przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd na dalsze zwiedzanie Pragi z przewodnikiem. Spacer po Placu Wacława, świadku wielu ważnych wydarzeń z życia kraju, dalej Plac Republiki i Dzielnica żydowska z pięknymi, secesyjnymi kamienicami i starymi synagogami. Czas na zakup pamiątek, wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych.

Cena : 450 zł

14.12 - 15.12.2019, 2 dni

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, przewodników lokalnych, parkingi, opiekę pilota oraz zestaw słuchawkowy Tour-Guide.

CENA NIE ZAWIERA: wydatków własnych w czasie wolnym, dopłaty do wyjazdu z innych miejsowości.

REZERWACJA: http://www.maxim.pl/osw,magiczne-jarmarki-adwentowe-w-pradze,187,,,,,2020+wycieczki,,,,,,,,,,,,,341,2019-11-08Biuro Podróży MAXIM Sp. z o.o

ul. Sobieskiego 1a, 33-300 Nowy Sącz

TEL.: 18 442 16 04

E-MAIL: biuro@maxim.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.