Wynajem pracowników/JOB SERVICE/14 lat doświadczenia na rynku! OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 24, 2021 16:15 - Współpraca biznesowa - Kraków
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kim jesteśmy?

Od 14 lat wspieramy przedsiębiorców! Wynajmiemy Państwu najlepszych pracowników!

Głównym profilem naszej działalności jest wynajem pracowników. Naszym zadaniem jest wspieranie przedsiębiorstwa w podnoszeniu efektywności ich działania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu pracowników różnego szczebla do firm z całej Polski.
Jesteśmy Agencją pracy specjalizującą się w wynajmie pracowników zza wschodniej granicy Polski m.in. z Mołdawii, Ukrainy, Białorusi, czy Gruzji.
Posiadamy bogatą wiedzę w zakresie rekrutacji pracowników, którzy są obsługiwani i koordynowani przez dział ukraińsko, gruzińsko, angielsko i rosyjskojęzyczny.

Nasi pracownicy cenieni są przede wszystkim za sumienność, dokładność oraz zaangażowanie w powierzone zadania.
Posiadamy bogatą wiedze w zakresie rekrutacji pracowników, którzy są obsługiwani i koordynowani przez rosyjsko/ukraińskojęzycznych rekruterów.
Mamy doświadczenie w dostarczaniu pracowników do firm z całej Polski, zajmujących się między innymi: przetwórstwem spożywczym, produkcją prefabrykatów betonowych, przetwórstwem tworzyw sztucznych. Dostarczamy zarówno pracowników do prostych prac produkcyjnych, jak i bardziej zaawansowanych specjalistów.


Od 14 lat wspieramy przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować ofertę indywidualnie dostosowaną do Państwa potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do Pana/Pani dyspozycji, chętnie udzielę więcej informacji na temat naszej oferty.


W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji i chętnie udzielimy więcej informacji na temat naszej oferty.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.