Wizytówki Nowy Sącz OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 4, 2021 12:47 - Usługi reklamowe - Nowy Sącz
Szczegóły ogłoszenia
Co to jest wizytówka i dlaczego powinieneś ją mieć? Wizytówka to zazwyczaj prostokątny, podręczny kartonik, zapisany treścią zależną od rodzaju wizytówki. Typowy format: 90x50 mm. Dla nas to nie jest jednak zwykły kartonik, wizytówka to rzecz, którą ludzie zamawiają po to aby zareklamować swoją firmę i wykonywane przez nią usługi, nie może być więc zrobiona byle jak i na tzw. „odczep się” musi być wykonana perfekcyjnie, w każdym najdrobniejszym szczególe, i dbając o najmniejszy detal, od danych kontaktowych, przez usługi świadczone przez firmę do grafiki umieszczonej na wizytówce, wszystko musi idealnie do siebie pasować i przede wszystkim podobać się klientowi, i o to właśnie pojawiamy się my, BMA STUDIO REKLAMY.

Nasza firma stawia głównie na jakość produktu i przede wszystkim zadowolenie klienta. Każdy projekt jest inny, każdy jest dokładnie przemyślany, skonsultowany z klientem i dopasowany do jego wymagań. Nasz wyspecjalizowany i wyszkolony zespół codziennie stara się wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafi, na niczym innym nie zależy nam tak jak na zadowoleniu naszego klienta.

Stawiamy również na wysoką jakość papieru na którym powstaje nasz produkt, bo wiemy, że nie sam wygląd się liczy, wizytówka powinna być trwała i wytrzymała na drobne uszkodzenia mechaniczne. Ponadto dobrze wykonana wizytówka jest w stanie sprawić ze Twoja firma stanie się jeszcze bardziej rozpoznawalna i atrakcyjna w oczach klienta.

Nasze wizytówki na rynku nowosądeckim ale i nie tylko cieszą się uznaniem, dobrą opinią i zdecydowanie przykuwają uwagę coraz to nowszych klientów. Co nie znaczy oczywiście że spoczniemy na laurach. Codziennie realizujemy nowe projekty i codziennie staramy się aby każdy kolejny projekt był jeszcze lepszy niż poprzedni. Nabyte przez nas długoletnie doświadczenie umożliwia nam dopasowanie produktu do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do naszego STUDIA REKLAMY codziennie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00 lub skontaktuj się z nami przez maila lub telefonicznie.

ul. Długosza 67 Nowy Sącz
BMA STUDIO REKLAMY
www.bma.net.pl
e- mail: biuro_bma@op.pl
tel: 607 522 567
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.